Včeraj je bilo na Miklavževem sejmu, ki se je odvijal pod streho pirniše osnovne šole od 16.30 dalje, zelo lepo in živahno.

Iskrena hvala vsem, ki ste se v zadnjih tednih trudili z izdelovanjem izdelkov, ki so bili včeraj na voljo obiskovalcem.

Hvala vsem, ki ste s svojo prisotnostjo in delom na sejmu prispevali k prijetnemu vzdušju.

Hvala vsem številnim obiskovalcem, ki ste nam s svojim obiskom namenili pozornost in podporo, nas pohvalili in darovali svoj prispevek v Šolski sklad naše šole.

Na sejmu smo zbrali kar 5.287,42€! Res smo veseli in počaščeni za tolikšno pozornost!

Nocojšni večer bo vsaj za večino otrok še posebej čaroben, saj nas bo obiskal prvi dobri mož, sv. Miklavž. Če bomo “fejst pridni”, nam bo zagotovo namenil kakšno dobroto ali celo obisk s svojim spremstvom.

Vsem želimo lepe, mirne decembrske dni.