Tekmovanja v šolskem letu 2019/2020:

  • 1. – 5. razred
    TEKMOVANJE RAZRED TERMIN
    Zlati sonček 1. –  3. celotno šolsko leto
    Krpan 4. –  6. celotno šolsko leto
    Cici vesela šola 1. –  4. 14. 5. 2020
    Bralna značka 1. –  5. 17. 9. 2019 – 2. 4. 2020
    Računanje je igra 1., 2. maj 2020
    Vegovo tekmovanje – matematika 1. –  5. 19. 3. 2020
    Logika 1. –  5. 26. 9. 2019
    Bober – računalništvo 3. –  5. 11. 11. 2019 – 15. 11. 2019
    Mehurčki 2., 3. 2. 4. 2020
    Tekmovanje za čiste zobe 1. –  5. celo leto enkrat na mesec
    Jesenski kros 1. –  5. 3. 10. 2020
    Pokljuški maraton 11. 1. 2020
    Namizni tenis (deklice, rojene 2009 in kasneje) 5. in mlajši 4. 2. 2020
    Badminton (deklice in dečki, rojeni 2009 in kasneje) 5. in mlajši 25. 3. 2020
    Med dvema ognjema 4., 5. 2. 4. 2020
    Atletika 4., 5. 6. 5. 2020
    Miniolimpijada 1. – 3. 29. 5. 2020
  • 6. – 9. razred
    PREDMET RAZRED ŠOLSKO REGIJSKO DRŽAVNO
    Slovenščina 4. –  9. 12. 11. 2019 9. 1. 2020 7. 3. 2020
    Geografija 8., 9. 11. 12. 2019    
    Zgodovina 6. –  9. 3. 12. 2019    
    Angleščina 8. 21.10. 2019 / 25. 11. 2019
    Angleščina 9. 14. 11. 2019 15. 1. 2020 17. 3. 2020
    Znanje o slad. bolezni 8., 9. 11. 10. 2019 / 16. 11 2019
    Fizika 8., 9. 5. 2. 2020 27. 3. 2020 9. 5. 2020
    Astronomija 7., 8., 9. 5. 12. 2019 / 11. 1. 2020
    Matematika 6. –  9. 19. 3. 2020 / 18. 4. 2020
    Logika 6. –  9. 26. 9. 2019 / 19. 10. 2019

    Konstruktor-

    stvo in tehnologija obdelav

    6. – 9.   3. 4. 2020 16. 5. 2020

    Bober – računalništvo

     

    6. –  9. 11. 11. 2019 – 15. 11. 2019 / 18. 1. 2020
    Trstika 7., 8., 9. pomlad 2020    
    Botanično tekmovanje 8., 9. pomlad 2020    
    Odbojka (dečki, rojeni 2007 in kasneje) 6., 7. občinsko 17. 3. 2020, 20. 3. 2020
    Namizni tenis (dekleta) 6. –  9. občinsko 4. 2. 2020
    Košarka (dečki, rojeni 2007 in kasneje) 6., 7. občinsko 26. 2. 2020, 28. 2. 2020
    Odbojka (deklice, rojene 2007 in kasneje) 6., 7. občinsko 8. 4. 2020, 10. 4.2020
    Mali nogomet (dečki, rojeni 2007 in kasneje) 6., 7. občinsko 21. 4. 2020, 23., 4. 2020
    Atletika 6. –  9. občinsko 6., 5. 2020
    Košarka (dečki, rojeni 2005 in kasneje) 8., 9. občinsko 6. 11. 2019, 8. 11. 2019
    Odbojka (dečki, rojeni 2005 in kasneje) 8., 9. občinsko 4. 12. 2019, 6. 12. 2019
    Odbojka (deklice, rojene 2005 in kasneje) 8., 9. občinsko 10. 12. 2019, 12. 12. 2019
    Badminton posamično 6. –  9. občinsko 15. 1. 2020
    Jesenski kros 6. –  9. občinsko 3. 10. 2019
    Badminton ekipno 6. –  9. ekipa se udeleži področnega tekmovanja
    Pokljuški maraton 6. –  9. 11. 1. 2020

Rezultati športnih tekmovanj si lahko ogledate na spletni strani Zavoda za šport in turizem Medvode. Prijave za športna tekmovanja vodita učitelja športa Jasna Jelen in Marko Mrhar.

(Skupno 399 obiskov, današnjih obiskov 1)