Spoštovani starši,

na podlagi priporočil ministrstva in ustanoviteljice Občine Medvode glede širjenja Koronavirusa sem se odločila, da odpovem današnje popoldanske govorilne ure. Učitelji vam bodo za krajše informacije na razpolago preko e-naslovov, objavljenih na šolski spletni strani, v času dopoldanskih govorilnih ur vam bodo po urniku na razpolago tudi preko šolskega telefona.
Prosim vas, da odločitev sprejmete z razumevanjem. Ne želim, da se na dogajanje gleda panično temveč da ukrepe jemljemo v dobro vseh nas – preventiva je vedno boljša kot kurativa.
Seznanjam vas, da v šoli delujemo tudi v skladu z navodili NIJZ ter Ministrstva za zdravje, pripravljen imamo prostor za izolacijo, opremljen z ustrezno zaščitno opremo.
Opozorite svoje otroke, da si ob prihodu v šolo temeljito umijejo roke in jih tudi razkužijo.
Prosim, da prvošolce v prizidku pospremite le do vrat garderobe, v prostore šole, če res ni nujno, ne vstopajte.
Ponovno vas naprošam, da bolnih otrok ne pošiljate v šolo.
Tudi uporaba šolskih prostorov in telovadnice v popoldanskih oz. večernih urah do nadaljnjega ni dovoljena.
Iskrena hvala za razumevanje in pomoč pri preprečevanju neprijetnih okužb. Ostanimo zdravi!
Damijana Božič – Močnik, ravnateljica