S šolskim letom 2020/2021 smo uvedli nov način odjave prehrane. Starši samostojno odjavljate prehrano svojih otrok v primeru njihove dnevne odsotnosti na naslednjem naslovu -> ODJAVA PREHRANE.

Po Zakonu o šolski prehrani in Pravilih šolske prehrane OŠ Pirniče starši lahko Prijavo na prehrano kadarkoli prekličete. Za stalno odjavo od posameznega obroka morate obvezno oddati pisno izjavo o preklicu, ki jo oddate oz. pošljete v tajništvo šole

Uporabniška imena in gesla ste dobili v prvem tednu šolskega leta 2020/2021 (tisti, ki že imate uporabniško ime in geslo za e-redovalnico, uporabljate le-tega). V primeru izgube gesla so spodaj navodila za ponastavitev gesla. Ob težavah pa pišite na natasa.resnik1@guest.arnes.si.

Nov način vam omogoča transparenten pregled vaših odjav in takojšno dostopnost do odjave. Ob prvi prijavi je potrebno vnesti naslov elektronske pošte, ki se bo uporabljal za pošiljanje pozabljenega uporabniškega imena.

(Skupno 179 obiskov, današnjih obiskov 1)